Klinika Sensoria - Dziecko i Rodzic to miejsce dla całej rodziny. Stawiamy na holistyczne podejście, wspierając zarówno dzieci, jak i ich rodziców

Miejsce dla całej rodziny

Nasz zespół złożony z ekspertów specjalizujących się w wielu dziedzinach terapeutycznych ma jeden cel – podnieść jakość funkcjonowania Twojej rodziny.
Diagności i terapeuci integracji sensorycznej, coachowie, psychoterapeuci, neurologopedzi, fizjoterapeuci, osteopaci dziecięcy i wykwalifikowane, dyplomowane pielęgniarki wspierają całe rodziny w zmaganiach z problemami, które mogą przytrafić się każdemu z nas.

Poznajcie bliżej naszych specjalistów.

Aneta Kędzierska

Nazywam się Aneta Kędzierska, jestem pomysłodawczynią oraz założycielką Kliniki Sensoria – Dziecko i Rodzic.

Z wykształcenia jestem diagnostą i terapeutą integracji sensorycznej, pedagogiem – terapeutą, rehabilitantem pediatrycznym, pedagogiem przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz trenerem oddechu.
Od 2007 roku zajmuję się diagnozą i terapią zaburzeń przetwarzania sensorycznego SI oraz wspomaganiem rozwoju dzieci podczas zajęć korekcyjno-kompensacyjnych i wyrównawczych.
Prowadzę warsztaty z zakresu zagadnień dotyczących rozwoju dziecka oraz zaburzeń rozwojowych z zakresu integracji sensorycznej dzieci w wieku niemowlęcym i przedszkolnym, skierowane do rodziców oraz rad pedagogicznych
Wierzę, że każdy problem behawioralny, czy psychologiczny można opanować dzięki skutecznej diagnozie i odpowiednio dobranej terapii.

Patrycja Wierzbicka

Nazywam się Patrycja Wierzbicka, jestem psychologiem, zajmuję się pomocą w kryzysie, rozwojem osobistym, a także psychologią sprzedaży.

Zamiast opowiadać o swoim wykształceniu i doświadczeniu zawodowym, wolałabym Cię bliżej poznać i sprawdzić, jak mogę Ci pomóc.
Leczę traumy, efektywnie działam w sferze przekonań, zmieniając życie oraz motywację moich pacjentów.
Preferuję holistyczne podejście do terapii, pracując nad mentalem i ciałem osób, które zwracają się do mnie po pomoc.
Prowadzę także szkolenia i konsultacje, które pomogą Ci zrozumieć siebie i wznieść codzienność na wyższy poziom.
Moją misją jest kreowanie przemiany wewnętrznej w pacjentach.

Katarzyna Chróścik

Nazywam się Katarzyna Chróścik, jestem neurologopedą, a także mamą – poszukiwaczką i pasjonatką.

Pracuję z osobami ze spektrum autyzmu, jestem ich terapeutką i przewodniczką, ale także przyjaciółką. W Autism Treatment Center of America w Massachusetts uczyłam się rozumienia istoty autyzmu i podstaw niedyrektywności.
Szczególnie inspirująca jest dla mnie również praca z dorosłymi z afazją. Rozpad mowy na skutek urazów neurologicznych oraz utrata możliwości komunikacji językowej może być wyjątkowo ekstremalnym doświadczeniem, dlatego staram się sprawić, aby leczenie stało się dla pacjenta podróżą po fascynującej krainie powrotu do satysfakcjonującego funkcjonowania i samodzielności komunikacyjnej.
Jestem przekonana, że wiedza to podstawa, a działanie to konieczność! Moje oczy i uszy są szeroko otwarte – na nowatorską wiedzę, światową naukę, badania oraz skuteczne metodologie.

Natalia Sak

Nazywam się Natalia Sak i jestem psychologiem z przygotowaniem pedagogicznym, terapeutą integracji sensorycznej oraz terapeutą ręki. Ukończyłam psychologię rozwojową i wychowawczą na Uniwersytecie im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Specjalizuję się w diagnozie funkcjonalnej dziecka z wykorzystaniem PEP-R (Profil Psychoedukacyjny Schoplera) i terapii psychologicznej dziecka w wieku przedszkolnym i szkolnym, terapii integracji sensorycznej, terapii ręki oraz w zajęciach Ruchu Rozwijającego W. Sherborne.
W pracy z rodzicem wykorzystuję metodę TSR – Terapię Skoncentrowaną na Rozwiązaniach.
Prowadzę również szkolenia i warsztaty, między innymi: Ruch Rozwijający Weroniki Sherborne oraz Wykorzystanie Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne w pracy z dzieckiem z autyzmem, Praca terapeuty-cienia z dzieckiem z autyzmem i zespołem Aspergera, Stymulacja rozwoju dziecka z niepełnosprawnością w zabawie, Pomoc dzieciom z rodzin dysfunkcyjnych.
Jestem autorką wielu artykułów skierowanych do rodziców i terapeutów, w których integruję różne podejścia do rozwoju dziecka. Interesuję się również tematem edukacji alternatywnej.
Odpoczywam, zajmując się ozdabianiem przedmiotów metodą decoupage oraz podczas górskich wypraw. Jestem miłośniczką yerba mate i bezglutenowego gotowania.

Nie odkładaj zdrowia, odłóż płatność

30 DNI ODROCZENIA PŁATNOŚCI

Potrzebujesz pilnie skorzystać z pomocy specjalisty, a nie dysponujesz w danym momencie wystarczającymi środkami?
Nie odkładaj zdrowia na później! Zwłaszcza kiedy możesz na później odłożyć płatność.
Za terapię możesz zapłacić dopiero po 30 dniach i to bez żadnych dodatkowych opłat.

WYGODNE RATY

Martwisz się o zdrowy rozwój Twojego dziecka? A może sam potrzebujesz pomocy?
Na zdrowiu nie warto oszczędzać i odkładać leczenia na moment, kiedy stwierdzisz, że masz zaplecze finansowe, aby z niego skorzystać.
Skorzystaj z oferty MediRaty. Zainwestuj w siebie, rozkładając płatność za leczenie na dogodne, lekkie do spłacania raty.

BEZ BADANIA ZDOLNOŚCI

Obawiasz się, że aby skorzystać z oferty płatności ratalnej, czeka Cię masa papierkowej roboty?
Absolutnie nie! Nie wymagamy żadnych zaświadczeń o zarobkach Twoich, czy Twoich bliskich. Sprawdzimy Cię jedynie w KRD.
Wierzymy, że każdy zasługuje na możliwość sprawnego i szybkiego leczenia.

BEZPIECZEŃSTWO

Nie masz zaufania do kredytów i płatności ratalnych? Obawiasz się, że Twoje raty mogą nagle wzrosnąć i przerosnąć Twoje możliwości finansowe?
Z nami nie musisz się martwić! Raz ustalone składki są stałe i niezmienne.
Możesz spokojnie zaplanować swoje leczenie, nie martwiąc się o problemy finansowe.

Napisz do nas!